ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ   /   Νέα & Εκδηλώσεις   /   Εκδηλώσεις
Digital skills masterclass
21. 03. 2023

Τo Perrotis College και η Αμερικανική Γεωργική Σχολή σε συνεργασία με το Τμήμα Βιβλιοθηκονομίας, Αρχειονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης του ΔΙ.ΠΑ.Ε. και το Europe Direct Κεντρικής Μακεδονίας συνδιοργανώνουν εκδήλωση με θέμα:

«Digital skills masterclass: Ψηφιακές δεξιότητες και γραμματισμός στα μέσα ως σημαντικές δεξιότητες στην επαγγελματική εκπαίδευση και κατάρτιση: ο ρόλος των εκπαιδευτικών και των βιβλιοθηκονόμων».

την Τρίτη 4 Απριλίου, 17:00-21:00 στο Διεθνές Κέντρο Ψηφιακού Μετασχηματισμού και Ψηφιακών Δεξιοτήτων της Cisco στη Θεσσαλονίκη.

Η εκδήλωση πραγματοποιείται στο πλαίσιο του έργου NERDVET. THINK SMART! ENHANCING CRITICAL THINKING SKILLS & MEDIA LITERACY IN VET.

Φόρμα συμμετοχής | Πληροφορίες: 2310492800

Δείτε εδώ το πρόγραμμα της εκδήλωσης.

Με την υποστήριξη:

της Ένωσης Ελλήνων Βιβλιοθηκονόμων & Επιστημόνων Πληροφόρησης