Διάλεξη του Διευθύνοντα Συμβούλου της Pelopac Κ. Κωνσταντινίδη
05. 02. 2018

Διάλεξη για τις τρέχουσες παγκόσμιες διατροφικές τάσεις έδωσε ο διευθύνων σύμβουλος της Pelopac Mediterranean Food Specialties, Κωνσταντίνος Κωνσταντινίδης.

Πραγματοποιήθηκε στο αμφιθέατρο της βιβλιοθήκης «Δημήτρης & Αλίκη Περρωτή» και έγινε ενώπιον μεταπτυχιακών φοιτητών του γνωστού Βρετανικού πανεπιστημίου Cardiff Metropolitan University στο πλαίσιο των μαθημάτων τους στη Διοίκηση Επιχειρήσεων. Στη διάλεξή του ο κ. Κωνσταντινίδης συζήτησε την παγκόσμια στρατηγική της Pelopac και τις προσπάθειές της να ανταποκριθεί καλύτερα στις απαιτήσεις των διεθνών αγορών.

Διάλεξη του Διευθύνοντα Συμβούλου της Pelopac Κ. Κωνσταντινίδη